Застуда

01:03:2014 г.
prostuda.jpg
Нічого не поробиш, коли  з першими заморозками, з’являється і перша застуда. Тим більше, що взимку, як правило, ми менше рухаємося, сонце виходить все рідше, нас не гріє. Як тільки ви помітили перші ознаки застуди, відразу ж після повернення додому, зробіть все, щоб прогріти організм. Прийміть гарячу ванну, занурте ноги у теплу воду з додаванням жмені солі, одягніть теплі бавовняні, шовкові або бавовняні речі, а на ноги надіньте товсті шкарпетки і швидко залізьте з кухлем гарячого чаю з малиновим соком або лимоном під вовняну ковдру. До напоїв можна додати гвоздику, імбир. Імбир розігріває і має протизапальною дією - коли вип'єш теплого настою (в гарячу, але не киплячу воду кинути кілька фрагментів, кореневища імбиру, додати мед і лимон, покладіть 1-2 гвоздики), імбир - таким чином зігріє горло. Напої з чебрецем (має відхаркувальну і бактерицидну дію), майораном (розігріває, протизапальна дія), перцем і корицею - ці компоненти розігрівають організм, стимулюють кровообіг.


Гарячий домашній бульйон - це також відмінний спосіб зміцнити хворий організм - добре зігріває, а відвар з м'яса і овочів містить багато цінних поживних речовин.
Нічого, однак, всі ці способи не дадуть, якщо не полежите два-три дні в ліжку, тому що боротьба з хворобою-це зусилля для організму. А сама хвороба - це ознака того, що організм ослаблений, тому необхідно подбати про нього, щоб дати час для відновлення. Якщо ви вже повинні вийти з дому, то обов'язково тепло вдягайтесь. І будьте великодушні, не витрачайте великих зусиль, живіть на повільних обертах.

Для багатьох із нас не має нічого гіршого, як хвора дитина. Якщо ми собі ще можете дати ради, то з дитиною треба бути обережніше. Треба  бути впевненим на 100% у препаратах, яки ми їй даємо. Дуже часто лікарі радять сироп імунофлазід для дітей. Якщо ви хочете знати більше про цей сироп, відвідайте сайт «ІМУНОФЛАЗІД». Тут ви отримаєте всю інформацію про компанію, а також про препарат.

 

Опросы

Как улучшить медицинские услуги?