Дієта по калоріях і таблиця калорійності

21:04:2015 г.

Зізнайтеся у багатьох з вас необхідність сісти на дієту не викликає ентузіазму саме тому, що доведеться обмежувати себе у всьому, як зменшуючи звичний обсяг спожитої їжі, так і звужуючи різноманітність свого меню.

Виявляється дієта по калоріях з таблицею калорійності, можна обійтися без таких жертв, якщо вести простий підрахунок калорій: знаючи свою добову норму вживання калорій і педантично підраховуючи калорійність свого меню, можна поступово позбавлятися від зайвої ваги.Так, це клопітно, але натомість ми отримуємо можливість є практично всі продукти (за винятком, звичайно, свідомо шкідливих) і навіть іноді обсяг їжі не змінюється, потрібно тільки звертати увагу на загальну суму калорій.


Дієта по калоріях: суть цього методу і необхідні розрахунки


Принцип цієї дієти простий: домогтися схуднення можна, визначивши індивідуально необхідну добову норму калорій і пропорційно її зменшивши.


Дієта по калоріях і Таблиця Калорійності розберемося конкретно, що і як потрібно рахувати. Найпростіше з продуктами: існують спеціальні таблиці калорійності, достатньо мати їх перед очима і вести розрахунки. Ніхто не змушує робити це на пальцях або в розумі, калькулятор вам на допомогу, так що в цій частині нічого складного немає.


Незайвими будуть також кухонні ваги і ємності для вимірювання об'єму, адже в таблицях зазначені зазвичай дані калорійності з розрахунку на 100 грамів продукту. Тому доведеться зважувати і враховувати всі продукти, що входять до складу конкретного блюда. А щоб остаточно не заплутатися в цих цифрах, ми радить завести спеціальний харчовий щоденник.


Дієта по калоріях має й інший числовий показник - це максимальна норма калорій в розрахунку на 1 день, при якій схуднення можливо.


 

Опросы

Как улучшить медицинские услуги?